Enter your keyword

Nabídka homeopatické literatury


E-shop provozuje VIGES s.r.o.
Na Drážce 530, 530 03 Pardubice, tel.: 777 774 239


Nabídka knih nakladatelství ELFA

Bínova 12, 182 00 Praha 82
tel. 286 584 607, 723 352 305,
e-mail: jitka.studnicna@volny.cz

Amy Lansky: Homeopatie – medicína 21. století

„Nic nepřináší takovou životní změnu jako zdravotní krize vlastního dítěte,“ říká v úvodu autorka, vědkyně pracující pro NASA, jejíž malý syn onemocněl autismem. Osud tomu chtěl, že se po neúspěšných pokusech o jeho léčbu dočetla o homeopatii a rozhodla se najít homeopata, který by se léčení jejího syna ujal. K jejímu překvapení se stav dítěte začal postupně zlepšovat a po dvou letech léčby matka konstatuje: „Max je bavič. Přátelský a citlivý. Ve školce dokonce začal být populární.“
Zázrak? Ne. Trpělivost rodičů a profesionalita homeopata.
Co je to za sílu, která tohle dokázala?
Matka dítěte se, jako pravá vědkyně, rozhodla věc důkladně prozkoumat. Zapsala se do homeopatické školy a po jejím absolvování dala NASA sbohem. Našla v homeopatii mnohem zajímavější vědu a věnuje se jí nyní celou duší.
Kniha, kterou napsala, je vynikajícím zasvěcením do tajů homeopatie. Jednoduchým a srozumitelným způsobem vysvětluje základy tohoto umění a v tomto smyslu je v homeopatické literatuře ojedinělá. Je vhodná jako základní četba pro studenty prvních ročníků homeopatických škol a pro ty laické zájemce, kteří se s homeopatií setkali nebo míní setkat a chtějí rozumět tomu, co se to vlastně děje.

Massimo Mangialavori & Hans Zwemke: Kousnutí na duši – pavoučí léky v homeopatické léčbě

Charakteristika léků pavoučí skupiny. Antropologický pohled, mýty,biologie a etologie, toxikologie pavouků.
Obrazy nejčastěji používaných pavoučích léků – Tarentula h, Mygale l,Aranea d, Theridion c, Latrodectus m, Burnus a – včetně klinických případů.

216 stran, brožovaná.

Cena 366 Kč

Ambika Wauters: Homeopatické léky z barev a zvuků

Pomocí barevných filtrů a ladiček vytvořila autorka dvě zcela ojedinělé skupiny imponderabilií působících na jednotlivé čakry.
Čtenáři neseznámení s čakrovým systémem zde naleznou atributy jednotlivých čaker i jejich umístění. Léky je možné si u autorky objednat (telefon, e-mail i adresa jsou v knize). Ke každé barvě i hudebnímutónu uvádí autorka tři klinické případy.

144 stran, brožovaná.

Cena 350 Kč

Marco W. Riefer: Candida albicans

Zkouška, soubor klinických případů a repertorium homeopatického léku Candida albicans.

 

104 stran, brožovaná.

Cena 190 Kč

Frans Vermeulen: Dětské typy v homeopatii

Popisy šestatřiceti základních dětských typů, zahrnující charakter, chování, temperament, vzhled a patologii jednotlivých typů dětí.
Rodiče zde naleznou i stručný popis homeopatické léčebné metody. Autor je předním holandským odborníkem v homeopatii.

230 stran, pevná vazba.

Cena 378 Kč

Bernd Schuster: Bambus

 

Zkouška, soubor klinických případů a repertorium homeopatického léku Bambusa arundinacea.

 

280 stran, brožovaná.

Cena 280 Kč

S. R. Phatak: Materia medica a Stručné repertorium

Dvousvazkové dílo předního indického homeopata.

Praktické vydání o rozměrech 12 x 17 cm, uložené v ochranné kazetě.

1012 stran, pevná vazba.

Cena 2799 Kč

Další zajímavá témata

Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování

Šokující poznatky o vakcínách, které úřady znají, avšak z nějakého důvodu veřejně nepublikují.

I odborná veřejnost je nalezne teprve tehdy, když po nich začne usilovně pátrat. Bádání v archivech, odborné literatuře, věstnících a zprávách nejrůznějších úřadů a institucí se ujal Neil Z. Miller, když se mu narodil syn. Má za to, že právo za tyto informace mají všichni lidé, zejména pak rodiče malých dětí.

156 stran, brožovaná.

Cena 186 Kč

Robert E. Cox: Tajemství nebeského žebříku

Tuto knihu o univerzu můžete číst dvěma způsoby: buď jako srovnávací studii starověkých literárních památek, které vycházejí z předpokladu, že vesmír je živoucí, a přesto se jejich závěry v mnoha ohledech až překvapivě shodují s teoriemi soudobé, moderní vědy, jež na něco takového nikdy ani nepomyslela, anebo jako schematickou příručku pro duchovní hledající. Těm kniha poskytuje velmi podrobnou mapu duchovní cesty se čtyřiceti dvěma stupni dílčích osvícení.

Autor vychází z toho, že lidské Já je součástí univerzálního pole vědomí, a tudíž je nesmrtelné.

Matthew Fox, Rupert Sheldrake: Fyzika andělů

Teolog a přírodovědec se snaží společně nalézt pravdu o kosmických inteligencích. Procházejí ve svých úvahách napříč nejrůznějšími obory a cestou objevují překvapivé souvislosti. Andělé pro ně přitom nejsou pouhými symboly, nýbrž je chápou bezprostředně tak, jak je chápala už starobylá kosmologie.

244 stran, brožovaná.

Cena 258 Kč

Rupert Sheldrake: Sedm experimentů, které by mohly změnit svět

Experimenty, které si každý může doma vyzkoušet, se týkají některých dosud ne zcela vysvětlitelných způsobů chování zvířat, svědčících o tom, že vnímají svět ještě jinými smysly, než pouhými nám známými pěti.

286 stran, brožovaná.

Cena 278 Kč

Rupert Sheldrake: Teorie morfické rezonance

Slavný přírodovědec předkládá pod podtitulem Nová věda o životě svou tezi o původu chování zvířat i lidí a také o původu forem neživých věcí. Vše, co existuje, je formováno morfogenetickými poli, což jsou nehmotné matrice, určující, jaký tvar a další vlastnosti budou předměty či živočichové mít.

312 stran, pevná vazba i brožovaná.

Cena vázané 320 Kč, brožované 286 Kč

Ⓒ 2022 Všechna práva vyhrazena