Enter your keyword

Letní škola 2017

V roce 2017 pořádala Češká komora klasické homeopatie letní školu v termínu 1.7. – 6.7.2017. Místem konání byl již tradičně Zámecký skleník města Boskovice.

Hlavním přednášejícím byl Mgr. Pavel Opelka, ředitel České školy klasické homeopatie, dlouholetý praktik, zkušený homeopat a učitel, který nás od soboty až do čtvrtka postupně seznamoval s tématy Porucha funkčnosti štítné žlázy, Porucha metabolismu jódu a Porucha růstových hormonů. Pavel Opelka vychází ve svých přednáškách ze svého učení Opelkovy metody postklasické homeopatie založené na nauce o homeopatických vrstvách a časoprostorové mapě. Další přednášející byla Mgr. Dita Válová, Ph.D., filosofka a učitelka Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, která nás seznámila s Židovskými mysliteli – Maimonidem a Pražským Maharalem. Posledním přednášejícím byl Mgr. Petr Kouba, Ph.D., filosof z Filosofického ústavu Akademie věd, který si pro nás připravil přednášku na téma Doktor Frankenstein a jeho kolegové.

Součástí letní školy byla také Valná hromada členů České komory klasické homeopatie, která se konala v neděli od 11:00.  Jelikož byla tato letní škola o jeden den delší než obvykle bývá, tak se našel také prostor k aktivnímu odpočinku. Zájemci se mohli v úterý dopoledne účastnit Jógy, Thai-chi nebo Fitmess. A nechyběla ani společenská akce, která proběhla v sobotu večer v diskoklubu Jízdárna.

Ⓒ 2022 Všechna práva vyhrazena